Pozvánka na seminář pro žadatele v dotačním programu Podpora veřejně prospěšných aktivit spolků zdravotně postižených na rok 2020

Výzvy jsou seřazeny dle měsíce vyhlášení.

Přístup k detailům jednotlivých výzev je umožněn pouze organizacím, které jsou zaregistrovány. Zájemce následně obdrží mailem heslo, které mu umožní plný přístup do této sekce.

Vloženo: 9.7.2019 09:37 Zpět na seznam

Bezplatný seminář pro dotační program Podpora veřejně prospěšných aktivit spolků zdravotně postižených se uskuteční dne 20. srpna 2019 od 9.00 do 16.00 h v Lichtenštejnském paláci Úřadu vlády ČR, U Sovových mlýnů 506/4, Praha 1, ve Zlatém sále.

PROGRAM SEMINÁŘE ke stažení ZDE

Registraci na seminář zašlete emailem na adresu vlastova.olga@vlada.cz , a to nejpozději do 9. srpna 2019 (včetně)

V předmětu e-mailu, prosím, uveďte: "Seminář pro žadatele - Podpora spolků ZP". V těle e-mailu k registraci na seminář uveďte Vaše jméno, příjmení, e-mail, organizaci/instituci, případné speciální požadavky na stravu (např. bezlepková strava). Rovněž prosím uveďte, zda budete využívat simultánní přepis nebo tlumočení do českého znakového jazyka -  prosíme o co nejdřívější informaci, aby mohly být tyto služby zajištěny. 

Vaše účast bude potvrzena dle pořadí přihlášení. Jelikož je k dispozici pouze omezený počet míst, za jednu organizaci/instituci předpokládáme účast maximálně jedné osoby.

Ke stažení

Více informací

Nepřehlédněte

redakční systém Kompletweb | design Neofema, s.r.o.