Nadace SYNOT vyhlašuje výzvu k přidělení nadačních příspěvků pro oblast zdravotní a sociální

Výzvy jsou seřazeny dle měsíce vyhlášení.

Přístup k detailům jednotlivých výzev je umožněn pouze organizacím, které jsou zaregistrovány. Zájemce následně obdrží mailem heslo, které mu umožní plný přístup do této sekce.

Vloženo: 5.8.2019 22:50 Zpět na seznam

Stejně, jako v uplynulých letech, i letos Nadace SYNOT podpoří neziskový sektor zejména Zlínského kraje, a to především oblastí Valašska a Slovácka. Pomoc bude jako tradičně zacílena na sektor zdravotní a sociální, školství a zájmové činnosti, sportu a kultury.

Ti žadatelé, kteří do sídla nadace zaslali své žádosti již dříve ( Zdravotní a sociální grant 2018 ), nemusejí vyplňovat nové formuláře. Jejich stávající žádosti totiž budou do nového grantového programu automaticky zařazeny.

Oprávněnými žadateli jsou tak, jak tomu bylo dosud, fyzické osoby, spolky a příspěvkové organizace. Naopak grant není určen samosprávám – tedy obcím a městům.

Žádost se podává formou online formuláře, který je k dispozici na adrese: https://www.nadacesynot.cz/formular/

Uzávěrka podávání žádostí: 30.9.2019

Podrobné informace včetně formuláře žádosti naleznete pod záložkou "více informací" na této stránce.

Informace pro žadatele poskytne:

Grantové žádosti a dotazy vyřizuje Michaela Pavlíčková od pondělí do pátku od 8:00 do 15:30 hod. Zastihnout ji můžete na telefonním čísle +420 572 410 124 nebo na emailové adrese michaela.pavlickova@synot.cz 

Více informací

Nepřehlédněte

redakční systém Kompletweb | design Neofema, s.r.o.